انتصاب در اداره زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی لرستان

 انتصاب در اداره زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی لرستان

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی، دکتر علیرضا شهیدی رئیس این سازمان و معاون وزیر صنعت، معدنو تجارت طی حکمی مهندس حجت اله کریمی منفرد را به سمت مدیر کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه زاگرس( لرستان )منصوب کرد.
در حکم ایشان آمده است، با توجه به تعهد، تخصص، کارآیی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم  به  سمت مدیر کل زمینشناسی و اکتشافات معدنی منطقه زاگرس( لرستان ) منصوب  می‌شوید.
امید است با اتکاء به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج ) و با توجه به ماهیت فعالیت های علمی و اجرایی سازمان نقش موثر و برجسته آن در پیشبرد اهداف کمی، کیفی و زیربنائی بخش علوم زمین و معدن کشور، فعالیت های جنابعالی و همکارانتان درچارچوب وظائف آن مدیریت، کانون همدلی و همبستگی را برای کارشناسان و کارکنان سازمان و در نهایت پیشبرد اهداف نظام مقدسجمهوری اسلامی ایران به همراه داشته باشد.
توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم. پیش از این حجت اله کریمی منفرد به مدت 4 سال معاونت اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی شمال باختری(تبریز) را بر عهده داشت. در ادامه این جلسه، از زحمات جمال مومیوند، مدیرکل سابق این مرکز تشکر و قدردانی شد

Previous
Next

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *